Çalışan Anne Destek Merkezi
Çalışan Anne Destek Merkezi (Çadem)
Çadem Nedir?

 

Figen Küçükkoner Kırca

Anne baba koçluğu yaklaşımıyla yürütmekte olduğum çalışmaları bugüne kadar birçok kurumda ve anne babayla paylaşmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu çalışmaları yaparken gördüğüm ihtiyaçlara cevap verebilmek ve sundurğum hizmetleri derinleştirip çeşitlendirmek arzusuyla ÇADEM ortaya çıktı. Amacım; annelerin -çalışan, eş ve annelik- rollerini kendilerini iyi hissederek yönetebilmelerine yardımcı olmak. Karşılaştıkları zorluklarla başedebilmelerine destek olmak, vicdan azabı duymadan, suçluluk hissetmeden çalışan/üreten bireyler olmaya devam etmelerini sağlamak. Aynı zamanda, biraraya gelip konuşacağımız, paylaşacağımız ve bundan güç alacağımız ortamlar hazırlamak.

Adına ÇADEM dedim ama aslında evde çalışan anneler de çalışan anne-sadece karşılığında para kazanmıyorlar :) Dolayısıyla kapımız tüm annelere hatta babalara da açık!

M. Figen Küçükkoner KırcaNe Dediler
Bu workshop, çocuğumla ilişkim noktasında kendimle yüzleşmeme sebep oldu. Birebir kendimi değerlendirebildim. Ne kadar objektifim bilmiyorum bu çalışma sayesinde iyi bir anne olma yolunda olduğuma dair inancım arttı. Artılarımı da eksilerimi de gördüm. Amacınız buysa son derece başarılı olduğunuzu söyleyebilirim. Bir kez daha teşekkür ederim.

Hande Yuvakuran - Bebek.com içerik yönetmeni
Grup çalışması öncelikle anne babalar olarak her şeyin kendimizle başlayıp kendimizle bittiğinin farkında olmamızı sağladı. Her zaman ne yapalım, nasıl yapalım vs diye sorduğumuz konularda eğitimin pencere açtığını düşünüyorum.

Fulya Aytül – Finansbank
Kendimizi anlamamıza, kendimizi yönlendirmemize yardım ediyor. Tıkanmış her yolu açıyor çalışma.

Sevda Kali Ergener – BÜMED workshop katılımcısı
MAGIC programından her modülden çıkardığım dersler ve bunlar sonucunda oluşturduğum aksiyon planı ile ayrılıyorum. En faydalı bölüm kendime koyduğum hedeflere ulaşmak için daha planlı olmam gerektiğini farketmemdi.

Tuğçe Topkaya – Yapı Kredi Bankası Yönetici Adayı Magic Programı
Çocuğumu ya da çevremdekileri değiştirmek yerine olduğu gibi kabul edip takım çalışması yapmam gereğini gördüm.

Elif Arslan – Yapı Kredi Bankası
Sunumunuz çok başarılıydı. Dikkatin dağılmasına izin vermeden akıcı bir şekilde hayatımıza “ayna” tuttuğunuz ve önerileriniz için teşekkürler.

Didem Yılmazel - Yapı Kredi Bankası
çadem logo
LIFEFOCUS
parentFOCUS
careerFOCUS
Koçluk
İletişim
info@lifefocus-tr.com

0.532 465 53 77
İçeriğin Tüm Hakkı LIFEFOCUS’ a aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır!