you focus
parent focus
career focus
image

Kurumsal ortamda verilebilecek birçok koçluk hizmeti var. Bunun sebebi, koçluk yaklaşımıyla iş hayatında olumlu etkiler ve değişiklikler sağlanabilecek olması. careerFOCUS bu alanda odaklandığı noktalar ve yaptığı uygulamalarla bilgiyi davranışa çevirebilmeyi hedeflemektedir.

 


Ne Dediler
Geleceğe dönük vizyon ve hedeflerin ortaya konulup aksiyon planını öğrendiğim aşama en faydalı bölümdü. Ayrıca kişisel olarak liderliği nasıl sağlayacağımız bölümünde de çok şey öğrendim. Gelecekte bize önemli katkıları olacak yol gösterici bir eğitimdi.

Anıl Göker – Yapı Kredi Bankası Yönetici Adayı Magic Programı
Tutum, davranış ve ilişkiler açısından bakış açımı genişletmem için yeni pencereler açtığını söyleyebilirim. Özellikle insan analiz etme ve kendimi tanımak adına değerlendirme kriterlerim yeniden şekillendi.

Zeliha Yılmaz - Denizbank Teftiş Grubu Magic Programı
Hayat kaygısı ve koşuşturması içerisinde kişisel gelişimimiz ile ilgili önemli şeyleri yapamıyoruz. Bu program sayesinde bazı şeyleri tekrar hatırladım. Motivasyon ve güvenli davranış bölümleri çok faydalıydı.

Furkan Arınık – Garanti Teknoloji Magic Programı
İş yaşamında nasıl ilişkiler kurmam gerektiğini ve nasıl davranmam gerektiğini görme şansım oldu.

Derviş Ünlü - Yapı Kredi Bankası Yönetici Adayı Magic Programı
Çok yararlı ve eğlenceli 2 gün geçirdim. Uzun zamandır ertelediğimi, durup düşünmediğimi farkettim, silkindim, kendime geldim.

Elçin Uğur - Garanti Teknoloji Magic Programı
LIFEFOCUS
youFOCUS
parentFOCUS
careerFOCUS
Koçluk
İletişim
info@lifefocus-tr.com

0 212 709 52 94
İçeriğin Tüm Hakkı LIFEFOCUS’ a aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır!