you focus
parent focus
career focus
image
Nereye Gitmek İstiyorum?

Bundan sonra koçluk yolunda ilerlemek istiyorum. İnsanlara dokunabileceğim ve onların hayatlarına katkıda bulunabileceğim alanları belirledim: Birey olarak hayattaki duruşlarında, anne babalarsa istedikleri gibi bir ebeveyn olma yolunda veya kariyer yolculuklarında destek verebilmek için çalışmayı istiyorum.

Sonuçta ne olursa olsun hep insanlarla ve onlara katkıda bulunabilmek için çalışıyor olacağım. Bu da beni çok mutlu ediyor. Koçluğun insanlar üzerindeki etkisine ve hayatları değiştirebilme gücüne yürekten inanıyorum. Bu yüzden, koçlukla insanlara ulaşabilmek, hayatın kendileri için anlamını keşfetmeleri için onlara yardımcı olmak benim için büyük bir tatmin. Çalışmamız sonucunda bir danışanın ileriye dönük atacağı bir adım, yapacağı bir değişiklik, kendisiyle temasını artırıp çıkaracağı bir sonuç beni inanılmaz mutlu eder.

Günümüzün materyalist dünyasında böyle bir aydınlanmaya ihtiyaç duyuyor çoğu insan. Benim için de bu aydınlanma insanlara bir değer katabilmekte. Hepimizin yaşadığımız topluma karşı bir sorumluluğu olduğunu düşünüyorum ve bunu yerine getirmenin yollarından birini de yapacağım bu katkı olarak görüyorum.


Ne Dediler
Kendimi sorgulama; neredeyim nerede olmak istiyorum benim için oldukça faydalıydı.

Yeliz Küçükköze - Yapı Kredi Bankası
Kendimizi dairenin dışındaki kişinin gözüyle görmek oldukça ilginç ve gelecekteki davranışları değiştirmek adına oldukça faydalı.

Derya Doğanay – Bebek.com seminer katılımcısı
Yapmam gerekenler için yeniden aksiyon planı oluşturarak seminerden çıktım. Çok faydalı oldu.

Nilgün Yakut - Yapı Kredi Bankası
LIFEFOCUS
youFOCUS
parentFOCUS
careerFOCUS
Koçluk
İletişim
info@lifefocus-tr.com

0 212 709 52 94
İçeriğin Tüm Hakkı LIFEFOCUS’ a aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır!